Icon of page

Підготовка

Ми прискорюємо підготовку

Page Cover

Ми прискорюємо підготовку

Ми є представником MARPOL Training Institute Inc., Каліфорнія, Middletown, США (MTI) в Україні та Східній Європі для забезпечення комп'ютерного навчання (CBT) для виконання стандартів MARPOL, Загального Дозволу для Судна (VGP 2013-2018), виконання вимог щодо баластних вод та втiлення передового досвіда управління відходами.
Certification Logo Certification Logo Certification Logo

Ми маємо право:

  • надавати консультацii щодо компьютерних трейнінгiв,
  • надавати пропозицii щодо набуття Ліцензії MARPOL Training Institute Inc.,
  • координувати онлайн навчання цих програм.

Якщо Ваші судна вiдвiдують порти США, то екіпажі зобов'язані, крім стандартних знань згiдно з Конвенцiею STCW, дотримуватись спеціальних знань відповідно до Законiв США - Закону про порти та безпеку водних шляхів (PWSA), Акту про запобігання забрудненню з суден (APPS), Закону про чисту воду (CWA) і Закону про забруднення нафтою (OPA).

Всі наші модулі були підготовлені MTI і сертифіковані Класифікаційним товариством DNV-GL. Це означає, що вони не тільки повністю визнані та прийняті контрольованими органами США, але й прийнятнi, зрозумілі, узгоджені та чітко виконують вимоги територіальних вод США. MTI вже покрила своєю продукцією більше 3000 суден і більше 100 судноплавних компаній та тренувальних центрiв по всьому світу.

Наші CBT курси розроблені в усній мові, що також добре покращує вже існуючий рівень англійської мови студентів.

Для Вашої зручності Ви можете пройти навчання на онлайн-тестування https://marine-npdes.com/

Всі сертифікати видаються MTI і мають специфічний номер, який присвоюється програмним забезпеченням, і мають алгоритм, який можна перевірити, чи є сертифікат дійсним у будь який час.

База даних навчающихся розроблена таким чином,что Адмiнiстратор може слiдкувати прогрес навчання.

Згiдно до пункта 5.1.3. Загального Дозволу Судна ( VGP 2013, США) :
“Члени екіпажу судна, які беруть активну участь у управлінні щодо викиду або які можуть вплинути на будь-який викид, повиннi пройти навчання щодо екологічні процедури на борту судна і повинні бути здатні демонструвати знання у здійсненні цих процедур.”

Наступний перелiк країн, де WFT є офіційним ексклюзивним представником MARPOL Training Institute Inc., що до проходження компьютерного навчання також он-лайн, та пропозицiй придбання офiцйноi ліцензій :

УКРАЇНА, БОЛГАРІЯ, РУМУНІЯ, ГРУЗІЯ, ТУРЕЧЧИНА, ГРЕЦІЯ, ПОЛЬЩА, ЛІТВА, ЛАТВІЯ, ЕСТОНІЯ, КІПР, МАЛЬТА.

Page Cover

Дізнатися бiльше тут:

Уникайте проблем з регуляторами, допомагаючи Вашим морякам знати правила і виконувати iх.

Ваше найкраще страхування - це реальні знання ваших моряків.

Icon Of Section

Якщо ви зацікавлені в інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.