Service Icon

Iнженерія

Work For FuTure забезпечує якісний та професійний ремонт суден на плаву в усіх галузях морського робочого середовища, в усьому світі, з особливим напрямком на прибрежне судноплавство по відновлювленною енергії нафти та газу у галузі.

Page Cover

НАШІ ПОСЛУГИ ВКЛЮЧАЮТЬ:


Подсказка к general_requirements.jpg

ПРАЦІВНИКИ:

Кваліфіковані бригади для морської та офшорної промисловості - включаючи техніків з промислового альпінізму по всьому світу з України, Польщі, Румунії, Болгарії, Індії, Філіппін, Гайани, Малайзії. Усі категорії - сертифіковани зварювальники, монтажники, електрики та автоматчики, техники опалення та вентиляції.

СТАЛЕВІ РОБОТИ:

Виготовлення та установка конструкційних сталей - сталеві пластини, роботи та модернізація труб, нові модулі - накладка SPS. Відновлення сталі в баластних танках, вантажних трюмах, палубах, машинному залі. Ремонт люків. Поновлення всіх типів труб. Поновлення анодів у цистернах. Модифікація системи кріплення кришки люка URS 3. Сталеві роботи накладки SPS. Зварювання низькою температурою.

ПОСЛУГИ З НЕРУЙНОВАНОГО ТЕСТУ:

UTM ( вимірювання товщин за допомогою ультразвуку), MPI, вихровий струм, включаючи з допомогою промислового альпінізму. Усі фахівці сертифіковані IACS.

УСУНЕННЯ КОРОЗІЇ:

Піскоструйна очистка та фарбування ( UHP ) під час плавання. Очистка водою високого та надвисокого тиску. Знежирення.Очищення електроінструменту. Застосування засобів проти забруднення та облицювання. У нас є власне обладнання для підтримки нашої роботи, включаючи підривні пристрої UHP та DH пристрої.

Подсказка к IMG_1156.jpg

ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ, КОНДИЦІЮВАННЯ :

( ОВК ) EPC / Інженеринг, затвердження дизайну, закупівля, установка, тестування та введення в експлуатацію. Інспекція систем ОВК та огляди дизайну. Ремонт обладнання та оновлення системи. Інженерія та обладнання для кондиціюнування повітря Контроль вологості в приміщенні та інженерія якості повітря. Техніка управління шумом і вібрацією. Введення в експлуатацію системи, балансування води та повітря. Вбудовані на замовлення конденсаційні пристрої DX з морською водою AHU на замовлення. ATEX та CSA сертифіковані АHU’s, конденсаційні та розбивні агрегати. Подача та встановлення спіральних, подвійних шкірних та прямокутних каналів згідно SMACNA, DW 144, ASHRAE.

ІНЖЕНЕРІЯ:

Повне дослідження техніко-економічного обґрунтування, попереднє інженерне та детальне інженерне дослідження, включаючи роботи з 3D-скануванням для монтажних проектів для BWMS.

РЕМОНТ ГЕНЕРАТОРІВ :

Капітальний ремонт двигуна та генератора, включаючи оновлення колінчастого вала - двигуни середньої та високої швидкості. У тому числі й інші роботи, такі як клапани, насоси та капітальний ремонт компресорів. Капітальний ремонт, утеплення та обшивка плит охолоджувачами. . Видалені накопичувальні залишки для забезпечення належного функціонування резервуару та подальших функцій. Усунення асфальтного мулу.Усунення напівтвердих та твердих речовини, які можуть вплинути на продуктивність.

Подсказка к hydraulic-05.jpg

ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ПРИЛАДОБУДІВНІ РОБОТИ:

Інженери для пошуку несправностей, встановлення, тестування та введення в експлуатацію широкого спектру обладнання.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ:

Морські запчастини та обладнання, постачання запасних частин, обладнання та загальних витратних матеріалів, включаючи нові та вживані запасні частини / обладнання.

Підтримка

Work For FuTure піклується про майбутнє Планети, навколишнє середовище та впровадження новітніх технологій. Ми сприяємо технології захисту навколишнього середовища, сучасним вимогам Міжнародних конвенцій та національних вимог. Маючи надійних Партнерів, ми надамо найвищий рівень обслуговування за доступними цінами та вчасно.

Подсказка к 678.jpg

WFT - це ексклюзивний представник " CR Ocean Engineering " (CROE), Нью-Джерсі, США www.croceanx.com в Україні.

Letter Preview Будь ласка, зверніться до нашого листа з акредитації CROE. *


Дізнатися детальніше:

CR Ocean Engineering - це відомий в усьому світі виробник очищаючіх систем морської та офшорної промисловості. Компанія CROE була створена в 1917 році і випускаєть та постачаєть усі види систем очищення з 1950 року.
Тепер для задоволення вимог ІМО 2020 це найефективніше рішення.
Було виготовлено понад 154 систем очищення для багатьох судноплавних компаній та для всіх типів суден.

Icon Of Section

Якщо ви зацікавлені в інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.