100

Ми маємо сотні вакансій на кожну з вказаних професій, щоб ви знайшли гідну роботу, яка підходить саме вам:


Які професії нам потрібні:

 1. Працівники ІТ
 2. Морські експерти:
  • Суперiнтенданти
  • Порт капітани
  • Лоцмани
  • Сюрвейори
 3. Моряки усіх посад
 4. Зварювальники
 5. Електрики
 6. Швачки
 7. Водії
 8. Працівники кухні та ресторану
 9. Будівельники
 10. Медичні працівники
 11. Перекладачі
 12. Бухгалтери зі знанням іноземних мов
 13. Торговці зі знаням іноземних мов
 14. Стажери різних галузях економіки
 15. Різноробочі

WORK FOR FUTURE - ПРАЦЮЙ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО


WFT- українська рекрутингова компанія надає послуги з підбору працівників з України тільки для легального працевлаштування згідно контрактам для роботодавців в країнах Європи та всьому світу.


Стратегія компанії - надавати якісні послуги відповідно до вимог іноземних роботодавців.


Наша мета - побудувати довгострокові відносини на основі конфіденційного та професійного підходу.


Професіоналізм, висока якість послуг і виконання контрактних зобов'язань перед клієнтами є основними принципами нашої роботи.


Наші менеджери завжди озвучують вичерпну інформацію по вакансіях, курирують своїх клієнтів на всіх етапах працевлаштування і роботи за кордоном , до моменту повернення в Україну.


Також ми пропонуємо випусникам навчальних закладів пройти стажування в Європі в іноземній компанії, вивчити мову країни, продовжити свою освіту за кордоном, підвищити рівень кваліфікації.


Ми розмовляємо українською, російською, англійською, німецькою, грецькою мовами.


Ми уважно і з повагою ставимося до кожного клієнта!


Ми діємо на підставі Ліцензії Міністерства соціальної політики України № 817 від 17 травня 2017 року.

Шановні клієнти!
Повідомляємо Вам, власникам біометричних паспортів-спрощена система оформлення. Для українців які вже мають візи та знаходяться в Європі - працевлаштування прискорено.


Все що Вам потрiбно - це тiльки заповнити нашу заявку на сайтi та надiслати iї нам.


Якщо Ваша спеціальність, досвід роботи та рівень iноземноi мови відповідають умовам однієї з вакансій роботодавців, Ви отримуєти пропозицію з працевлаштування, в якій вказується умови праці, рівень заробітної плати та інші умови працевлаштування.


Ми знайдемо для Вас найкращi умови працi та заробiтку і Ви пiдписуватиме Ваш контракт в Українi. Ви працюватиме з найкращими роботодавцями в Європі.


Ми пiдготуємо Ваш контракт, робочу вiзу, органiзуємо Вашу подорож з України до Європи, зустрiч в країні працевлаштування та Ваше розташування .


При необхідності ми організуемо для Вас курси іноземних мов, а також проходження медогляду чи отримання розстрочкі на оформлення працевлаштування


У разі виникнення будь-яких питань , пропонуемо звертатися до нашого менеджера.


Компанія WFT допоможе Вам у працевлаштуванні тільки у випадку , якщо у Вас не було кримінальних проблем раніше та відсутні відмітки про депортацію в паспорті.


Ви платите гроші тількі у разі Вашого працевлаштування.

Українська рекрутингова компанія WORK FOR FUTURE WFT надає послуги з підбору працівників з України для легального працевлаштування в країнах Європи.


Згідно Вашого запиту ми запропонуємо Вам кандидатів з нашої бази здобувачів, а також здійснимо додатковий пошук співробітників, щоб знайти працівників, які будуть відповідати всім Вашім вимогам. Ми раді співпраці з будь-яким роботодавцем, який поважає своїх співробітників.


Ретельний підбір фахівців є обов'язковим для нашого спільного успіху.


Ми доставимо вам фахівців які будуть талановиті , працьовиті , з «золотими» руками,з великим досвідом роботи. Ми також співпрацюємо з іншими агентствами працевлаштування. Наш стиль - особистий послідовний та динамічний підхід. Кожна заявка для нас - це ексклюзивне замовлення. Наші відносини базуються лише на юридичних угодах, які ми завжди чітко дотримуємося.


Ми проводимо інтерв'ю з кожним кандидатом для перевірки їх навиків. За вашим запитом, кандидати можуть мати інтерв'ю з вашим представником. Потім всі кандидати повинні провести визнане та затверджене медичне обстеження.


Будь ласка, зв'яжіться з нами через сайт і ми обіцяємо негайно відповісти.


Ми розмовляємо українською, російською, англійською, німецькою, грецькою мовами.

Офіційне працевлаштування -
гарантія соціального захисту в країнах Європи та світу.

3простих крока
до Вашого успiху

Працюй заради майбутнього

Наші переваги

Залишіть запит
і ми зв'яжемось з вами


Зв'яжіться з нами і ми відповімо
на всі ваші питання